Описание
Характеристики
Информация для заказа
Якісний риболовний садок складається з ПВХ тканини і прогумованої сітки. Має кілочок, за допомогою гайки регулюється кут нахилу фіксації саду до берега. Між першою і другою секцією є мотузка для стягування садка. Садок комплектується якісною сумкою для зберігання і перенесення, розміри рамки 43 на 35 см. Рама садка виготовлена з алюмінію. Розмір сітки 8мм. Якісний та надійний садок для зберігання великої риби.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Shark |
| Страна производитель | Китай |
| Длина в разложенном виде | 4 см |
| Диаметр | 43 см |
| Размер ячейки | 8 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Садок |
| Форма головы | Круглая |
- Цена: 1 082 ₴



