Отзывы о компании Інтернет магазин товарів для риболовлі Fishermen
- Іван Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Людмила Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Юра К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олег Г.
- Иван К.
Жахливо вудка вроді 4.50 метрів на пошті розклав перевірив на
Брак тріщини і т.д
Забрав приїхав додому і думаю ну візьму я рулетку та звірюсь бо щось не озброєним оком було видно що там не нає 450см ну думаю таке може я помиляюсь або що (
На вудлищі написано 450 см
А на справді коли звірився було 3.80см і де ці заявлені 450?
Ну це нормально люди не беріть у цьому магазині повний розвод
Якщо не видялять відгук на всяк випадок заскріньте та розповсюджуйте що до цього магазину дякую за увагу)
Продавець жах і обманює людей навіть 1 єї зірки не заслуговує за
Шахрайство!- Комментарий продавца
Доброго дня!
Щиро не розуміємо, в чому саме ви вбачаєте обман. Ми отримали кошти лише після того, як ви отримали товар — він був відправлений з накладеним платежем.
Навіть якщо у вас виникли певні сумніви щодо товару, ви мали можливість відмовитися від нього безпосередньо на пошті, не сплачуючи за нього.
Ми завжди відкриті до діалогу та прагнемо вирішувати будь-які питання цивілізовано.
- Комментарий продавца
- Леонид Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Сергій М.
- Олексій А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Файно
- Олег Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Василь М.
