Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напівжорсткий чохол виготовлений з якісного матеріалу D600, складається з 3 секцій (+2 накладні кишені), двох ручок та двох бретельок для перенесення. Великі, надійні замки та блискавки. Чохол має твердий каркас, міцну тканину. Ширина 25см, глибина 24см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feima |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1650 г |
| Кількість відділень | 3 |
| Місткість | 8 |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Тип корпусу | Напівжорсткий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 24 см |
| Довжина | 1.5 см |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник чохла | Eclipse |
| Довжина чохла | 1,5м |
- Ціна: 1 080 ₴



